Sobota, 20 października 2018, tydzień parzysty (42)
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
Uniwersytet Łódzki
Facebook Aktualności RSS

KONSULTACJE

Konsultacje w semestrze zimowym 2018/2019

Stopień Nazwisko i imię wykładowcy Termin i godzina kosultacji Consultation hours Nr pokoju Nr telefonu służbowego e-mail
prof. UŁ, dr hab.  Bohdziewicz Piotr poniedziałek 15:00-16.30 Monday 15:00-16:30 F 023 42 635 53 76 piotr.bohdziewicz@uni.lodz.pl
dr Karkowski Tomasz

poniedziałek 16:30-18:00

odwołane - 15.10.2018

Monday 16:30-18:00

cancelled - 15.10.2018

F 027 42 635 50 41 tomasz.karkowski@uni.lodz.pl
mgr Kozar Łukasz

piątek 18:30-20:00 (cz. A)

piątek 16:45-18:15 (cz. B)

Friday 18:30-20:00 (part A)

Friday 16:45-18:15 (part B)

F 025 42 635 52 94 lukasz.kozar@uni.lodz.pl 
prof. UŁ, dr hab. Krzyszkowski Jerzy     F 023 42 635 53 76 jerzy.krzyszkowski@uni.lodz.pl
dr Oleksiak Piotr poniedziałek 16:30-17:30 Monday 16:30-17:30 F 025 42 635 52 94 piotr.oleksiak@uni.lodz.pl
dr Justyna Przywojska

wtorek 15:00-16:30

odwołane 02.10.2018

Tuesday 15:00-16:30

cancelled 02.10.2018

F 027 42 635 50 41 justyna.przywojska@uni.lodz.pl
prof. UŁ, dr hab.  Rogozińska-Pawełczyk Anna czwartek 10:00-11:30 Tuesday 10:00-11:30 F 022 42 635 50 90 anna.rogozinska@uni.lodz.pl
dr Michał Sobczak

poniedziałek 17:00-18.30

odwołane - 8 i 15.10.2018

Monday 17.00-18.30

cancelled - 8 and 15.10.2018

F 022 42 635 50 90 michal.sobczak@uni.lodz.pl
prof. dr hab.  Urbaniak Bogusława poniedziałek 14:00-15.30 Monday 14:00-15:30 E 134 42 635 50 35  boguslawa.urbaniak@uni.lodz.pl
prof. UŁ, dr hab. Warwas Izabela poniedziałek 14:30-16.00 Monday 14:30-16.00 F 026 42 635 50 04 izabela.warwas@uni.lodz.pl
Do góry
wersja do druku

PARTNERZY

Copyright © 2012 Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego
strony internetowe Łódź